Для початку роботи з
порталом необхідно

Укр

Фуражний овес

Актуальные цены на Фуражний овес,
размещение объемов на закупку и продажу!

Aгронайзер

3640 540

4820 350

7920 250

Вниз

Aгронайзер

Портал поможет Вам выгодно
продать
Ваш урожай

Зарегистрировав личный кабинет на портале Вы сможете:

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Постоянно быть в курсе цен на Вашу продукцию

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Оперативно узнавать об изменениях на рынке

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Быстро находить самого выгодного закупщика

Личный кабинет портала содержит только важную и актуальную информацию

Ukraine map

В личном кабинете Вы увидите только те компании, которые закупают сельхозпродукцию в Вашем регионе

7 липня 2020 р.

Вся информация в личном кабинете актуальна на данный момент времени

Aгронайзер

Міністерство юстиції

Державна фіскальна служба України

Єдиний державний реєстр

Все закупщики портала проверяются через систему YouControl, а также через сервисы:

Aгронайзер

Личный кабинет портала очень простой, удобный в использовании

1-й месяц использование портала

бесплатно

За время тестового периода Вы сможете оценить всю пользу личного кабинета портала для себя и для вашего предприятия

Стоимость подписки после тестового периода:

1 месяц

350 грн

3 месяца

900 грн

Економия 150 грн

6 месяцев

1 700 грн

Економия 400 грн

9 месяцев

2 400 грн

Економия 750 грн

12 месяцев

3 000 грн

Економия 1 200 грн

Новости аграрного рынка

ПАТ «Аграрний фонд» збільшує обсяги закупівель зерна майбутнього врожаю

ПАТ «Аграрний фонд» прийняв рішення про збільшення обсягів закупівель зерна...

Компанія «Аверс-Агро» запустила лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції легенів OxyGEN

Компанія «Аверс-Агро» запустила лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції...

Після змін в бюджеті Кабмін зберіг держпідтримку аграріїв

За рішенням Уряду сума державної підтримки аграріїв на 2020 рік...

Портал предназначен для всех производителей сельхозпродукции

Наши
клиенты это:

Фермеры

Фермерские хозяйства

Аграрные предприятия

Аграрные холдинги

Любой сельхозпроизводитель, который хочет продать свою продукцию!

Як швидко і вигідно купити фуражний овес в Україні

Однією з цінних кормових культур є овес, що має відмінні поживні характеристики. Зерно вівса незамінне при вигодовуванні молодняка великої рогатої худоби, домашньої птиці свиней і коней. Велика кількість вітамінів і корисних мікроелементів забезпечило вівсу високу популярність в якості концентрованого корму, кращого за поживністю і засвоюваністю.

Як сільськогосподарська культура овес маловимогливий до родючих ґрунтів, але при цьому любить вологу. Маючи високий потенціал продуктивності, ця культура славиться високою врожайністю, однак через погодні умови вона буває дуже мінливою. У якості фуражного зерна в більшій мірі використовується червоне і сіре зерно. Основне виробництво вівса зосереджено в Німеччині, Росії, Польщі, південних районах Канади, Казахстані та США.

В Україні овес вирощується як в великих, так і в малих фермерських господарствах, при цьому щорічно спостерігаються постійні коливання обсягів виробництва. В основному його вирощують в Житомирській, Чернігівській, Волинській, Рівненської, Одеській і Харківській областях. Більшою мірою врожай вівса використовується в рамках внутрішнього споживання, однак існують і експортні поставки в такі країни як Арабські Емірати, Індію і Грецію.

У купівлі вівса в Україні перш за все зацікавлені тваринницькі господарства, які потребують якісних кормів. Крім того, на постійній основі овес закуповується комбікормовими заводами та іншими компаніями переробниками. Також використовують цю культуру для виробництва збалансованих кормів. Невелика частина врожаю скуповується компаніями трейдерами, які експортують зерно за кордон.

Процес продажу і купівлі вівса в Україні пов’язаний з низкою проблем, з якими стикаються як виробники зернової продукції, так і закупівельники. Для виробників вівса найскладнішим завданням є пошук закупника, готового придбати товар за хорошою ціною відразу після збирання врожаю. Справа в тому, що далеко не всі малі фермерські господарства мають у своєму розпорядженні можливості зберігання зерна. Для них своєчасна реалізація вівса відразу після жнив грає особливе значення. Тому саме в цей період можна знайти найбільшу кількість оголошень «Куплю овес фуражний», розміщених на різних інформаційних ресурсах.

Проблема закупівельника полягає в необхідності налагодження постійних поставок вівса на виробничі або тваринницькі підприємства. Однак, з огляду на те, що далеко не всі фермерські господарства зайняті вирощуванням цієї культури, а також щорічну мінливість обсягів врожаю, знайти відповідного постачальника виявляється не просто. Щоразу доводиться шукати нові господарства для співпраці.

Справитися з подібними ситуаціями допоможе аграрний портал Агронайзер, який володіє безліччю інструментів, здатних значною мірою полегшити процес пошуку ділових партнерів як для виробників, так і для постачальників. На порталі виробник фуражного вівса зможе відразу побачити і оцінити всі пропозиції від закупівельників, існуючі на даний момент, з детальним описом умов закупівлі, в тому числі і відразу після збирання врожаю.

Закупник, що реєструється на порталі, зможе протягом максимально короткого часу знайти вигідні для себе пропозиції, що надійшли від постачальників із зазначенням обсягів на продаж.

Пройшовши швидку реєстрацію на порталі Агронайзер, більше не доведеться витрачати багато часу на пошук пропозицій про купівлю або продаж фуражного вівса. При цьому можна буде легко відстежити динаміку зміни цін по тій чи іншій культурі. Крім того, тут можна буде легко відстежити найбільш сприятливий час для здійснення угоди з перевіреними компаніями, отримати максимум інформації про умови закупівель, а також переглядати інформацію лише з потрібних областей. На порталі Агронайзер можна продавати і купувати зернові швидко і вигідно.

 

Контакты

Офис

Отдел по работе с производителями сельхозпродукции

Отдел по работе с закупщиками сельхозпродукции

Киев, ул. Сечевых Стрельцов 77, офис 515