Для початку роботи з
порталом необхідно

Укр

Ціна пшениці

Актуальные цены на пшеницю,
размещение объемов на закупку и продажу!

Aгронайзер

3640 540

4820 350

7920 250

Вниз

Aгронайзер

Портал поможет Вам выгодно
продать
Ваш урожай

Зарегистрировав личный кабинет на портале Вы сможете:

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Постоянно быть в курсе цен на Вашу продукцию

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Оперативно узнавать об изменениях на рынке

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Быстро находить самого выгодного закупщика

Личный кабинет портала содержит только важную и актуальную информацию

Ukraine map

В личном кабинете Вы увидите только те компании, которые закупают сельхозпродукцию в Вашем регионе

7 липня 2020 р.

Вся информация в личном кабинете актуальна на данный момент времени

Aгронайзер

Міністерство юстиції

Державна фіскальна служба України

Єдиний державний реєстр

Все закупщики портала проверяются через систему YouControl, а также через сервисы:

Aгронайзер

Личный кабинет портала очень простой, удобный в использовании

1-й месяц использование портала

бесплатно

За время тестового периода Вы сможете оценить всю пользу личного кабинета портала для себя и для вашего предприятия

Стоимость подписки после тестового периода:

1 месяц

350 грн

3 месяца

900 грн

Економия 150 грн

6 месяцев

1 700 грн

Економия 400 грн

9 месяцев

2 400 грн

Економия 750 грн

12 месяцев

3 000 грн

Економия 1 200 грн

Новости аграрного рынка

ПАТ «Аграрний фонд» збільшує обсяги закупівель зерна майбутнього врожаю

ПАТ «Аграрний фонд» прийняв рішення про збільшення обсягів закупівель зерна...

Компанія «Аверс-Агро» запустила лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції легенів OxyGEN

Компанія «Аверс-Агро» запустила лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції...

Після змін в бюджеті Кабмін зберіг держпідтримку аграріїв

За рішенням Уряду сума державної підтримки аграріїв на 2020 рік...

Портал предназначен для всех производителей сельхозпродукции

Наши
клиенты это:

Фермеры

Фермерские хозяйства

Аграрные предприятия

Аграрные холдинги

Любой сельхозпроизводитель, который хочет продать свою продукцию!

Як формується ціна на пшеницю в Україні

Однією з найбільш популярних і затребуваних культур, що мають стратегічне значення для більшості країн, є пшениця. Саме з цієї причини увага більшості лідерів світового ринку зернових постійно прикута до процесу коливання цін на зерно. До числа основних факторів, які безпосередньо впливають на зміни цін на пшеницю, відносяться перш за все обсяги посівних площ, відведених для вирощування цієї культури, а також наявність перехідних залишків у зерносховищах, кількість зібраного врожаю і аналітичні прогнози на майбутній урожай наступного року.

Особлива роль в цьому процесі відведена зернотрейдерам, які виступають в якості інвесторів, що вкладають свої капітали в зернові ринки, і ті, що спекулюють при цьому на цінових змінах. При покупці фінансових інструментів вони впливають на зростання ціни на пшеницю в Україні врожаю 2020 року, в той час як при їх продажу спостерігається відповідно падіння цінових категорій.

Від чого залежить ціна на пшеницю на сьогодні

Досвідчені аграрії, що виробляють попередню оцінку потенційних обсягів врожаю і кількості посівних площ, обов’язково враховують ризики, пов’язані з процесом визрівання зерна. Держава, орієнтуючись на інформацію, що отримується від фермерських господарств, прагне надати загальну оцінку майбутнього урожаю пшениці, спираючись на узагальнені дані по площах посівів. Отримані дані дозволяють підготувати експортні та споживчі прогнози, проте подібні підрахунки проводяться протягом одного сезону кілька разів, в зв’язку зі змінами погоди і стану ґрунту.

Крім того, здійснюється регулярний порівняльний аналіз кількості посівних площ з минулими сезонами. Якщо кількість посівних площ скорочується, спостерігається підвищення цін на зерно у зв’язку зі зменшенням пропозиції цієї культури і навпаки.

У період очікування нового врожаю пшениці, на складах зберігається нереалізоване зерно, зібране в рамках попереднього врожаю. Повторення такої ситуації протягом кількох років автоматично веде до зниження цін трейдерів. На зростання ціни впливає також врожай, зібраний пізніше наміченого терміну. Найбільш відчутні коливання цін на пшеницю можна спостерігати при істотних розбіжностях прогнозів з фактичною ситуацією в великих країнах-експортерах. При укладанні контрактів на постачання пшениці, ціна на пшеницю за готівку і не тільки формується на момент укладання угоди, з урахуванням співвідношення між пропозицією на зерно і попитом. При негайній поставці обсягів після укладення контракту вказується ціна спот, яка може відрізнятися в залежності від характеристик товару, умов поставки, оплати і інших чинників. Одним з вагомих переваг спот контракту є швидке завершення договору.

Однак 90% зернотрейдерів воліє укладати форвардні контракти на поставку зерна, з відстрочкою поставки строком від 1 до 3 місяців. Форвардна ціна формується на основі існуючих витрат по зберіганню зерна, страхування обсягу та інших показників. При її формуванні також грають роль якісні характеристики врожаю і умови поставки. На піку сезону укласти велику кількість спот контрактів неможливо, з цієї причини рівномірний розподіл форвардних контрактів протягом року виглядає більш привабливо.

Чому так складно вигідно купити пшеницю ціна на яку дуже мінлива

Виробники і закупівельники пшениці прагнуть укласти максимально вигідні угоди. Однак, їм далеко не завжди вдається вгадати найбільш вдалий час, протягом якого ціна на врожай є найбільш підходящою. Бажаючи продати пшеницю ціна на яку в даний момент максимально висока, виробники намагаються максимально привернути увагу закупівельників саме до свого товару. Крім того, знайти надійного постачальника і закупника теж є досить непростим завданням, адже далеко не кожна партія пшениці відповідає необхідним показникам якості і потрібним обсягами.

Як можна ефективно відстежувати закупівельні ціни на пшеницю, використовуючи сучасні інструменти

Допомогти впоратися з подібними проблемами може аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм користувачам корисну та актуальну інформацію, що дозволяє регулярно відслідковувати ситуацію на ринку. Використовуючи його інструменти, можна:· спостерігати за тенденцією зміни на ринку зернових культур протягом усього року;· легко знаходити надійних постачальників і покупців продукції.

Крім того, всі ціни, що публікуються на порталі, є завжди актуальними, що дозволяє миттєво реагувати на найменші зміни на ринку. А також дають можливість вивчення динаміки підвищення або зниження навіть протягом одного дня.

Бажаючи продавати швидко і вигідно, при цьому укладати угоди з перевіреними і надійними постачальниками і закупниками, достатньо всього лише пройти нескладну реєстрацію на порталі Агронайзер і отримати масу переваг. Робота на порталі дозволить істотно заощадити час на моніторинг цін. Продавати і купувати на порталі Агронайзер можна швидко й вигідно.

Контакты

Офис

Отдел по работе с производителями сельхозпродукции

Отдел по работе с закупщиками сельхозпродукции

Киев, ул. Сечевых Стрельцов 77, офис 515