Для початку роботи з
порталом необхідно

Укр

Фуражний ячмінь

Актуальные цены на Фуражний ячмінь,
размещение объемов на закупку и продажу!

Aгронайзер

3640 540

4820 350

7920 250

Вниз

Aгронайзер

Портал поможет Вам выгодно
продать
Ваш урожай

Зарегистрировав личный кабинет на портале Вы сможете:

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Постоянно быть в курсе цен на Вашу продукцию

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Оперативно узнавать об изменениях на рынке

Aгронайзер Aгронайзер Aгронайзер

Быстро находить самого выгодного закупщика

Личный кабинет портала содержит только важную и актуальную информацию

Ukraine map

В личном кабинете Вы увидите только те компании, которые закупают сельхозпродукцию в Вашем регионе

5 липня 2020 р.

Вся информация в личном кабинете актуальна на данный момент времени

Aгронайзер

Міністерство юстиції

Державна фіскальна служба України

Єдиний державний реєстр

Все закупщики портала проверяются через систему YouControl, а также через сервисы:

Aгронайзер

Личный кабинет портала очень простой, удобный в использовании

1-й месяц использование портала

бесплатно

За время тестового периода Вы сможете оценить всю пользу личного кабинета портала для себя и для вашего предприятия

Стоимость подписки после тестового периода:

1 месяц

350 грн

3 месяца

900 грн

Економия 150 грн

6 месяцев

1 700 грн

Економия 400 грн

9 месяцев

2 400 грн

Економия 750 грн

12 месяцев

3 000 грн

Економия 1 200 грн

Новости аграрного рынка

ПАТ «Аграрний фонд» збільшує обсяги закупівель зерна майбутнього врожаю

ПАТ «Аграрний фонд» прийняв рішення про збільшення обсягів закупівель зерна...

Компанія «Аверс-Агро» запустила лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції легенів OxyGEN

Компанія «Аверс-Агро» запустила лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції...

Після змін в бюджеті Кабмін зберіг держпідтримку аграріїв

За рішенням Уряду сума державної підтримки аграріїв на 2020 рік...

Портал предназначен для всех производителей сельхозпродукции

Наши
клиенты это:

Фермеры

Фермерские хозяйства

Аграрные предприятия

Аграрные холдинги

Любой сельхозпроизводитель, который хочет продать свою продукцию!

Як знайти найбільш вигідні ціни на ячмінь фуражний в Україні

Однією із затребуваних кормових культур, широко відомою в усьому світі, є ячмінь, що підрозділяється на продовольчий та фуражний. Кормовий ячмінь є корм високої концентрації, що використовується у тваринницькій галузі та птахівництві. Величезна користь фуражного зерна, що відрізняється низькою вартістю, та містить в собі весь необхідний перелік корисних елементів і вітамінів, забезпечує ячменю незмінну популярність у всьому світі.

Фуражний ячмінь є найціннішим продуктом, одержуваним природним шляхом. Використовуваний в якості добавки в комбікормі він чудово зміцнює імунітет худоби і птиці, дозволяючи досягати потрібних показників зростання і продуктивності сільськогосподарських тварин.

Кормовий ячмінь повинен відповідати певним показникам якості, при яких зернова домішка повинна складати не більше 15%, вологість до 15%, сміття не більше 5%, а протеїн мінімум 12%.

У фуражному ячмені міститься від 15 до 19% клейковини, в той час як продовольче зерно має показником, перевищують 19%. Виходячи з цього ціни на ячмінь фуражний в Україні зазвичай нижче на 10%, що є досить вигідним варіантом при закупівлі фуражу тваринницькими і переробними компаніями. Крім того, зазвичай такі кормові культури мають мале коливання попиту на ринку, при цьому попит на них є завжди.

Як вигідно продати ячмінь фуражний в Україні

В Україні вирощування фуражного ячменю є досить прибутковою справою, враховуючи його високу рентабельність. Більшість великих, середніх і малих фермерських господарств охоче вирощують цю культуру на своїх територіях, будучи впевненими в гарантованому збуті зерна. Найбільш популярною ця культура є у невеликих і малих господарств. Найбільшими зборами врожаю відрізняються центральні області, південно-східні і східні області країни, в яких зосереджені найродючіші чорноземи. Більшість виробників ячменю нерідко подають оголошення «Продам ячмінь фуражний Україна», намагаючись привернути увагу потенційних закупівельників.

Хто прагне купити ячмінь фуражний в Україні

Скупкою врожаю фуражного ячменю найчастіше зайняті великі компанії-трейдери, які відправляють дану культуру на експорт. Однак на ринку також присутні перекупники, які скуповують врожай ячменю у малих господарств, і перепродають зерно великим трейдіноговим компаніям зі своєю націнкою. Такі закупівельники прагнуть купити ячмінь кормовий за максимально низькою ціною, для отримання більш високого прибутку при перепродажу. При цьому виробник втрачає частину потенційного прибутку, яку міг би отримати при співробітництві з великої трейдингової компанією, що скуповує малі партії ячменю за вищими цінами.

У процесі купівлі й продажу фуражного ячменю кожен з учасників ринку зернових культур стикається з низкою певних проблем. Для виробника основна складність полягає в пошуку хорошого закупівельника, що пропонує гідну ціну за зерно, і не є звичайним перекупником. А для закупівельника основне завдання полягає в пошуку надійного постачальника, який пропонує фуражний ячмінь належної якості і дотримує всі умови поставки.

Допомогти у вирішенні цих завдань зможе аграрний портал Агронайзер, що пропонує своїм користувачам ряд переваг та інструментів, що дозволяють укладати подібні угоди швидко і вигідно. Відсутність на порталі перекупників дозволить виробнику уникнути ризику зіткнення з ними при реалізації своїх обсягів, в той час як закупник протягом декількох хвилин зможе ознайомитися з усіма пропозиціями від виробників, сконцентрованих в області, що цікавить. Тут можна вигідно купити і продати не тільки фуражний ячмінь, але і ячмінь пивоварний ціна в Україні на який також дуже приваблива.

Скориставшись порталом Агронайзер, можна в будь-який час доби бути в курсі актуальних цін, з легкістю знаходити необхідні пропозиції щодо закупівель або продажу фуражного ячменю, відстежувати зміни цінової політики на ринку, в тому числі і наближення найбільш оптимального періоду для торгів. Крім того, укладати угоди з виключно перевіреними компаніями. Пройшовши реєстрацію на порталі Агронайзер, можна заощадити масу часу на моніторинг цін, а також купувати і продавати зернові швидко і вигідно.

Контакты

Офис

Отдел по работе с производителями сельхозпродукции

Отдел по работе с закупщиками сельхозпродукции

Киев, ул. Сечевых Стрельцов 77, офис 515